Apie 2018-03-16T07:39:44+00:00

Apie

UAB „Sandoras“ yra įmonė, nuo 2007 metų teikianti laidojimo,kremavimo paslaugas. Per daug darbo metų sukaupta patirtis leidžia iki smulkmenų suorganizuoti atsisveikinimą su artimu žmogumi. Pasitikėdami mūsų komanda galėsite būti tikri, kad bus pagalvota apie kiekvieną smulkmeną, kuri sunkią akimirką gali likti nuošalyje. Esame viena iš laidojimo įmonių Tauragėje puoselėjanti ilgametes vertybes ir nuolat siekianti kaip įmanoma labiau palengvinti naštą krentančią artimiesiems laidotuvių metu.

UAB „Sandoras“ gali pasirūpinti laidotuvėmis nuo netekties akimirkos iki gedulingų pietų. Mūsų veiklos spektras aprėpia formalumus tvarkant reikalingus dokumentus; šarvojimo salių, transporto nuomą; šermenų organizavimą; kremavimo bei laidojimo paslaugas, palaikų transportavimą; ritualinių rūbų bei laidojimo reikmenų pasiūlą. Jei artimas žmogus mirė užsienyje, pargabensime palaikus į Lietuvą ir padėsime tinkamai atsisveikinti.

UAB „Sandoras“ įsikūrusi Tauragėje, tačiau, artimiesiems pageidaujant galime vežti laidoti velionį ar organizuoti ir planuoti laidotuves bet kur Lietuvoje.
Esame subūrę nedidelį, tačiau nuoširdų ir profesionaliai dirbantį kolektyvą, todėl savo klientams galime pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas itin konkurencingomis kainomis. Mūsų darbe ypač svarbus žmogiškasis ryšys, todėl rūpinamės, kad komandoje dirbtų tik turintys gerus organizacinius ir kvalifikacinius įgūdžius bei gebantys situaciją įvertinti, bendrauti ir užjausti darbuotojai.

UAB „Sandoras“ komanda dirba nuolat tobulėdama ir taip užsitarnaudama žmonių pasitikėjimą – juk sunkią valandą ypač svarbu, kad šalia būtų tik tie, kuriais galima pasitikėti.

Kontaktai

marker

Mus rasite

Sandėlio g. 2

Prieš atvykstant rekomenduojama susisiekti iš anksto